Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 31.01.2023

31-01-2023

У Новопскові вчителі-колаборанти вимушують дітей вчити слова гімну рф, російські підрядники відмовляються працювати на Луганщині через небезпечні умови праці, примусову мобілізаційну кампанію на захопленій територіях визнано провальною – загарбники вимагають її посилення.

У батьківські чати надійшли чергові нагадування від класних керівників новопсковських шкіл про необхідність заставити дітей вивчити слова гімну рф для співу на шкільних лінійках у понеділок. Ці повідомлення жителі громади отримують регулярно. Отримують – і все.

Що й казати – виконавська дисципліна вже порушена навіть серед росіян. Підрядники окупантів, яких, зокрема, викликали будувати фортифікаційні споруди, відмовляються працювати на захоплених територіях.

Про це заявили у російській компанії «Стройком», яка не стала відправляти співробітників у тимчасово окуповані регіони Луганщини через нездатність армії рф забезпечити безпеку працівників.

Аби посилити примусову мобілізацію на Луганщині, окупанти висловили невдоволення результатами попередніх кампаній, під час яких чоловіків забирали і на вулицях, і з робочого місця.

Також як провал розцінена організація логістичного забезпечення армії рф у цьому регіоні. Саме на колаборантів кремль покладає відповідальність за невдачі.

Місцевим окупаційним адміністраціям поставлено ультиматум: або рф вийде до 1 квітня до адміністративних кордонів області, або почнуться «кадрові рішення».

Хоча результати попередніх мобілізаційний хвиль можна побачити, до прикладу, у пологових будинках Луганська.

Зокрема, на території пологового будинку міської лікарні № 3 та пологового будинку обласної лікарні окупанти розгорнули «польові шпиталі», де лікують російських військовослужбовців.

У зв’язку з використанням противником двох пологових будинків для лікування поранених росіян в місті можливо прийняти пологи лише в Луганському обласному перинатальному центрі, де катастрофічно не вистачає місць та існують ризики і несприятливі умови для пологів.

Тож, росіяни продовжують вести наступальні дії на Лиманському та Бахмутському напрямках, зазнаючи великих втрат.

За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Новоселівського та Білогорівки.

На Куп’янському напрямку від ворожого вогню постраждали Новоселівське і Андріївка.

На Лиманському напрямку росіянами обстріляні Новоєгорівка, Макіївка, Невське, Червонопопівка, Кремінна та Діброва.

Авіація Сил оборони України протягом доби завдала 4 удари по районах зосередження ворога, а підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 3 пункти управління, 4 райони зосередження та 2 склади боєприпасів окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid031Tr5wxer6tYfZAVnGSnedPdLoFN...]]>