Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 27.01.2023

27-01-2023

Мобільні оператори рф не планують розбудовувати власну мережу на окупованій Луганщині, на меткомбінат в Алчевську приймають виключно із паспортом росії, обладнання картонно-тарного комбінату в Рубіжного демонтують і вивозять на кубань.

На картонно-тарному комбінаті в Рубіжному з'явилися робітники. Туди нещодавно доставили автокран, навантажувачі, приїхали кілька фур.

Демонтують три агрегати з виробництва паперу. Це сучасне обладнання є компактним, простим в налаштуванні та користуванні. Як кажуть співробітники, обладнання прямуватиме на кубань, де є аналогічний завод.

Ситуація схожа з тою, що сталася в Сєвєродонецьку, звідки все уціліле на «Азоті» обладнання вивозять у розсош.

На території так званої «лнр» налагоджують національний роумінг рф.

Деяким користувачам стала доступною низка послуг компаній. Втім, на цьому все поки що і завершилося.

Будівництва мереж будь-якого з російських операторів на сьогодні не планується.

В Алчевську вишукувались черги за паспортами. Примусово паспортизувати вирішили працівників металургійного комбінату, яких не допускають до роботи без нового папірця. Вибір – звільнятися або йти до паспортного столу. Для отримання повістки знайдуть у будь-якому випадку, якщо тільки добре не заховаєшся.

Тим часом підрозділи Сил оборони України минулої доби відбили атаки окупантів поблизу Площанки, Невського і Червонопопівки.

На Куп’янському напрямку противник обстріляв Стельмахівку.

На Лиманському напрямку під вогонь ворога потрапили райони Макіївки, Невського, Червонопопівки, Кремінної, Діброви та Кузьминого.

Наша авіація протягом минулої доби завдала 8 ударів по районах зосередження противника, а також удар по позиції його зенітно-ракетного комплексу. Крім того, збито 3 ворожих розвідувальних БпЛА.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 4 пункти управління, район зосередження живої сили противника, 2 райони зосередження артилерії, склад боєприпасів та 2 інших важливих ворожих об’єкта.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0ts4hWf1SQDuvynacpDENpiYzEPij...]]>