Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 23.01.2023

23-01-2023

У так званій «лнр» узаконили корупцію – закупівлі здійснюються у єдиного постачальника, інформація про них закрита, кваліфікаційні критерії при тендері не враховуються; в Антрациті збирають теплі речі для поранених окупантів; низка російських військових на Луганщині отримує низькі виплати, бо за документами вони перебувають на території рф.

Підвищенням рівня життя зрадникам можна назвати ухвалені днями урядом рф особливості планування та здійснення у 2023 році закупівель для державних потреб так званої «лнр» та потреб муніципальних утворень, що знаходяться на її території.

У документі це названо «спрощеннями», але, насамперед, вони унеможливлюють прозорість та рівні умови для усіх учасників закупівель.

До прикладу, документ запроваджує можливість оперативно здійснювати закупівлі у єдиного постачальника за рішеннями замовників, у тому числі у «паперовій» формі.

Інформація про такі тендери розміщуватиметься у закритій частині єдиної інформаційної системи у сфері закупівель, тобто ніхто навіть не дізнається.

Крім того, замовникам дозволено не пропонувати кваліфікаційні критерії постачальникам. Також відсутні вимоги до спеціальної освіти працівників замовника. Закуплятиме хто завгодно і у кого завгодно. Про конкуренцію нібито не чули.

Тим часом, для поранених окупантів, яких намагаються врятувати в Антрациті, збирають теплі речі по усьому району. У зв’язку із нестачею фінансування потрібні куртки, шапки, взуття та навіть шкарпетки. В наступну атаку – в бабусиній хустці.

Не все в порядку, м’яко кажучи, і з задоволенням фінансових апетитів російських військових. Так, у 6-му танковому полку жаліються на копієчні надходження, бо за документами ці солдати перебувають не на фронті, а на території рф і бойових завдань не виконують.

Хоча йти уперед росіяни намагаються щодня. 22 січня їхні атаки відбиті поблизу Стельмахівки і Новоселівського.

Вищеназвані населені пункти ворог обстріляв на Куп’янському напрямку.

На Лиманському напрямку під вогневе ураження росіян потрапили Макіївка, Площанка, Червонопопівка, Серебрянське лісництво та Кузьмине.

Авіація Сил оборони протягом доби завдала 3 удари по районах зосередження противника. Також збито ворожий БпЛА «Орлан-10».

Українські ракетники і артилеристи уразили 4 райони зосередження окупантів та 3 склади боєприпасів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid027kw5nMEagKaKvyY21KRZWu4igea...]]>