Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 15.01.2023

15-01-2023

У Невському після ворожого обстрілу поранено цивільного жителя, 50 поранених біля Сватового російських військових евакуювали у бік Старобільська, у танковому полку ворога на Куп’янському напрямку залишилось усього 10 танків, до Лисичанська окупанти пропускають лише із місцевою реєстрацією.

Саме так – чергове місто на Луганщині зачинене окупантами. Пропускають туди тільки за наявності реєстрації в Лисичанську. На блокпостах повертали людей з інших міст навіть із паспортами рф.

Знущаються із цивільних, бо не мають успіхів на фронті, де подовжують щоденно зазнавати втрат у живій силі.

Так, 12 січня у напрямку Старобільська здійснювалась евакуація близько 50 осіб пораненого особового складу противника, які діяли неподалік Сватового.

Багато окупантів намагаються повернути на фронт в лікарні Новопскова.

Тим часом, у кремлі доручили негайно демобілізувати лікарів-протезистів та ортопедів, що свідчить про нестачу медпрацівників цих напрямків – тобто, про зростання кількості звернень до них.

Буде ще, бо от в одному із танкових батальйонів 26-го танкового полку окупантів, що бере участь у бойових діях на Куп’янському напрямку, станом на 12 січня у справному стані перебуває 10 одиниць танків Т-80БВ. Решта або знищені, або виведені із ладу.

З особового складу у батальйоні залишилось близько 30 загарбників.

Минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Макіївки і Білогорівки.

На Куп’янському напрямку росіянами обстріляні Новоселівське і Стельмахівка.

На Лиманському напрямку під вогневий вплив ворога потрапили Макіївка, Площанка, Невське, Кремінна, Діброва і Червонопопівка.

Унаслідок обстрілів Невського поранень зазнав місцевий мешканець. Його госпіталізували до міської лікарні Краматорська з осколковими пораненнями черевної порожнини та лівого передпліччя.

Наша авіація протягом минулої доби завдала 5 ударів по районах зосередження окупантів.

Також збито БпЛА типу «орлан-10».

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України в той же час уразили 2 пункти управління, 9 районів зосередження живої сили та військової техніки, склад боєприпасів, а також станцію радіоелектронної боротьби ворога.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02JQczaHcs97J6qiDtxeSZNgrKUeJ...]]>