Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 14.01.2023

14-01-2023

На Біловодщині окупанти набирають добровольців – обіцяють забезпечити бронею, росіяни знайшли спосіб примусово паспортизувати безробітних, у населення продовжують перевіряти засоби зв’язку.

У Ровеньках людей, які отримували виплати по безробіттю, зняли з обліку в центрі зайнятості.

Для поновлення виплат необхідно пред’явити паспорт рф. У подібній ситуації опинилися близько 2 500 осіб.

Без оновлених довідок по зарплаті та перекладених на російську мову документів про освіту населенню пропонують мінімалку – 1 500 рублів.

Російські військові продовжують на тимчасово окупованих територіях рейди в надії знайти партизан. Обшукують будинки, акцент роблять в підвалах, коморах та гаражах.

Також детально записують інформацію про наявні гаджети, які мають місцеві. Ретельно переписують imei телефонів та номери сім-карт, аби відстежувати активність місцевих у соціальних мережах.

Тим часом, так званий «відділ воєнного комісаріату лнр по Біловодському району» розповсюджує оголошення про набір добровольців на військову службу за контрактом в «народну міліцію лнр». Обіцяють забезпечення грошима та засобами бронезахисту.

За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Площанки, Білогорівки, Кремінної і Червонопопівки.

На Куп’янському напрямку ворог обстріляв Стельмахівку.

На Лиманському напрямку росіянами обстріляно Макіївку, Невське і Червонопопівку.

Українська авіація завдала 9 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України за минулу добу уразили 2 пункти управління, 8 районів зосередження живої сили, зенітний ракетний комплекс, 3 склади боєприпасів, а також 2 інших важливих об’єкти противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02YLfb5Md8U2eXG1bhWB6VTFRJwsQ...]]>