Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 06.02.2023

06-02-2023

Шкільні обміни та оздоровлення в карелії – окупанти виманюють дітей з окупованої Луганщини, військові шпиталі вони облаштовують навіть поблизу фронту, у зруйнованих селах навколо Сєвєродонецька росіяни навіть не обіцяють щось відновити.

Які приводи тільки не вигадують окупанти заради вивезення дітей із захоплених міст та сіл Луганщини на територію рф.

Черговий із них – документ, отриманий місцевими управліннями освіти, згідно з яким необхідно надати перелік шкіл, готових до участі у шкільному обміні з іншими країнами.

Додаткові умови не вказані. Тобто, списки дітей складатимуть управлінці та вчителі – аж ніяк не батьки.

Крім того, у так званій «лнр» розглядається питання направлення на відпочинок дітей до карелії – узимку.

Не виходять обіцянки росіян і за межі великих населених пунктів. Якщо в містах їм вигідно показово щось відновити, то наколишні та віддалені села залишаються зовсім без уваги.

На календарі лютий, а жителі Метьолкіного поблизу Сєвєродонецька, яке теж сильно постраждало від російської навали, досі живуть без світла та газу. Не знайшовши підтримки місцевих органів влади, вони звернулися навіть до самого кремля, звідки отримали відповідь, що запит переправлено до Луганська. Далі – тиша.

Тим часом окупанти продовжують залучати медичний персонал з росії до своїх шпиталів. Так, у Покровському, що на Сватівщині, неподалік фронту, польовий госпіталь вони розгорнули на території місцевої амбулаторії. Працюють там хірурги з рф.

Наразі основні зусилля росіяни зосереджують на веденні наступальних дій на Куп’янському та Лиманському напрямках.

На Куп’янському напрямку ворог стріляв по районах Новоселівського і Стельмахівки.

На Лиманському напрямку під вогонь росіян потрапили Макіївка, Площанка, Невське, Червонопопівка, Кремінна, Кузьмине, Діброва.

Українська авіація протягом минулої доби завдала 9 ударів по районах зосередження ворога та удар по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

А підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили пункт управління, 8 районів зосередження живої сили противника та склад боєприпасів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0325TEDupBU4vbjWGa5Vn8K7Dp1Ts...]]>