Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 30.12.2022 щодо російського вторгнення

30-12-2022

У так званій «лнр» комунальні тарифи зростуть на 70 %, до шпиталю в Біловодську привезли ще 100 поранених росіян, атаки ворога відбиті від Стельмахівки та Білогорівки, по Діброві окупанти вдарили з літака.

Той, хто очікував від псевдореспубліки кращого життя, у Новий рік увійде не з кращими думками. Бо упродовж 2023-го тарифи на комунальні послуги в так званій «лнр» зростуть двічі. Збільшення очікується на 70 %.

Вже не знають, з якими почуттями відноситися до «благ россии» жителі Сєвєродонецька. Після того, як дітям подарували 5000 одиниць морозива, окупанти провели акцію «Тепло в ваш дім», вручивши низці сєвєродончан електродуви, які є дуже енергоємними. Енергетична інфраструктура в місті зруйнована, в багатоповерхівках, куди встигли провести електрику, за відсутності трансформаторних підстанцій вибиває навіть від електрочайника, грітимуться електродувами. На кілька хвилин вистачить.

А от чи вистачить в лікарнях окупованого регіону койко-ліжок? Росіяни продовжують використовувати мережу цивільних закладів охорони здоров’я для лікування поранених військових та найманців приватних військових компаній. Так, в Біловодську продовжують лікування понад 100 поранених представників ПВК «вагнер».

За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах Стельмахівки і Білогорівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках вогневого впливу від росіян зазнали Новоєгорівка, Ковалівка, Площанка, Макіївка, Червонопопівка, Невське, Діброва. Ворог завдав удару силами армійської авіації біля Діброви.

Авіація Сил оборони протягом попередньої доби завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння, військової техніки та удар по позиції зенітно-ракетного комплексу противника.

А наші підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 5 пунктів управління, 5 районів зосередження живої сили та склад боєприпасів окупантів.

Також стало відомо про ще двох загиблих жителів Луганщини внаслідок обстрілів з боку рф. Жителів Гірського – літнього чоловіка та його доньку – вбито вогнем росіян у середині травня. На сьогодні офіційно відомо про 417 цивільних осіб, чиї життя перервала зброя ворога в регіоні. Насправді, їх набагато більше.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02ZHvC5Cj5RtiTL7CitjSzunyYcmk...]]>