Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 29.12.2022 щодо російського вторгнення

29-12-2022

Половина окупованої Луганщини не забезпечена мобільним покриттям – доступ до 4G мають лише 4 % жителів так званої «лнр»; ті, хто повернувся в Сєвєродонецьк, виявляють в своїх квартирах нові двері та нових мешканців; місто замерзає, а окупаційна влада дарує дітям на Новий рік по 10 пакунків морозива.

Ми часто жаліємося на відсутність 4G протягом кількох хвилин, нервуємо через це. Давно маємо гаджети, здатні на більше, і вимагаємо цього від операторів.

Населення так званої «лнр» нічого такого не вимагає. Лише 4,32 % жителів псевдореспубліки мають доступ до зв’язку 4G. Інші на щось краще не розраховують.

Більш того, покриття мобільним зв’язком присутнє тільки на 52,3 % території окупованого регіону. Майже усю територію Луганщини у 2022 році вони захопили упродовж декількох тижнів без інтенсивних боїв, зруйнували всю українську мережу та за 10 місяців не побудували нічого свого. Як і за 8 років на захоплених у 2014 році територіях.

Ну, хоч у чомусь намагаються наблизитися до рівня росії.

У Сєвєродонецьку продовжується розселення військових рф, колаборантів та незваних гостей міста по порожніх квартирах.

Не по усіх підряд – обирають кращі зі вцілілих. До прикладу, дивляться на стан санвузла і якщо не задовільнив, то шукають інші варіанти.

Одразу після вселення зрізають двері і встановлюють нові. Господарі, які вирішили повернутися в місто, фізично не можуть потрапити у власне житло. Скаржитися нікому.

Інакше, як знущанням, не назвеш новорічні подарунки, які дісталися сєвєродонецьким дітям від окупаційної влади. На початок навчального року в місті залишалося приблизно 500 дітей шкільного віку. На Новий рік їм подарували 5000 пакунків морозива. Взимку. В населений пункт, де відсутнє опалення.

Щодо подій на фронті. За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Стельмахівки, Андріївки, Площанки і Червонопопівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках ворог обстріляв Стельмахівку, Площанку, Червонопопівку і Діброву.

Наша авіація протягом минулої доби завдала 17 ударів по районах зосередження ворога та 4 удари по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 5 пунктів управління, 3 райони зосередження живої сили та склад боєприпасів окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02HhYkCSVBvYShethBopeTRacr25s...]]>