Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 26.12.2022 щодо російського вторгнення

26-12-2022

У Старобільську та Біловодську в росіян критична ситуація в шпиталях, окупанти продовжують розселювати жителів Попасної, яку відновлювати не збираються, через річку Сіверський Донець вони залишили лише одну переправу.

Росіяни продовжують зазнавати значних втрат на Луганщині. Медичні заклади регіону, переобладнані ними у госпіталі, переповнені пораненими бойовиками.

Так, до шпиталю в Старобільську за останній час доставлено близько 50 важкопоранених військовослужбовців ворога.

Не краща для противника ситуація і в Біловодську. Туди завезли більше сотні військових рф.

Цивільне місцеве населення звернутися до лікарні практично не має змоги.

Як відомо, окупаційна адміністрація підпорядкувала зруйновані росіянами населені пункти Попаснянщини місту Первомайськ, фактично ліквідувавши район – за їх адміністративно-територіальним устроєм. Все просто: грошей на відновлення немає – не потрібен і район.

Населення вирішили «тимчасово» розселити по комунальним установам так званої «лнр». Так, на минулому тижні туди «на час зими» вирушили чергові 22 жителя.

Ще одну групу людей вивезли у тому ж загадковому напрямку із Сєвєродонецька.

До речі, перетнути річку Сіверський Донець на окупованих цьогоріч територіях віднедавна можна лише в одному місці – між Лисичанськом та Сєвєродонецьком. Всі інші понтонні переправи окупанти прибрали. Мости, звісно ніхто відновлювати й не збирався.

Остерігаються просування ЗСУ, підрозділи Сил оборони яких 25 грудня відбили атаки окупантів в районах Новоселівського, Стельмахівки, Площанки, Невського і Червонопопівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках ворог завдав вогневого ураження по районах Стельмахівки, Площанки, Діброви і Червонопопівки.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 5 ударів по районах зосередження особового складу та ОВТ окупантів.

А наші ракетники і артилеристи уразили 9 пунктів управління, 2 райони зосередження живої сили та 2 інші важливі об’єкти противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid035Sb4N9LuHaGDAdF7z3W7YEDprK7...]]>