Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 17.12.2022 щодо російського вторгнення

17-12-2022

Окупаційна влада тисне на підприємців задля перереєстрації на законодавство рф, замість компенсації за зруйноване житло на території так званої «лнр» росіяни запропонували людям іпотеку, обладнання Сєвєродонецького «Азоту» демонтують і вивозять на росію

Пільговий кредит на придбання житла у новобудові запропонували у кремлі жителям так званої «лнр», яким ніде жити. Тобто, зведення нових будинків нібито планують, але лише під іпотеку – ніякої компенсації. Тільки звідки населенню брати гроші, якщо майже вся промисловість на цій території або знищена, або демонтована самими росіянами?

Як от «Азот» у Сєвєродонецьку. Влітку виходило багато пропагандистських сюжетів стосовно скорішого запуску практично зруйнованого хімічного гіганта, нібито набирали штат. Маємо реальність – вантажівки вивозять уціліле технологічне обладнання у бік росії. Зокрема, до розсоші, де є аналогічне підприємство. Не пралка – цього разу похизуватися росіянам є чим.

Крім того, окупанти продовжують здійснювати тиск на місцевих підприємців та примушують їх перереєстровувати бізнес за законодавством російської федерації.

Жаліються жителі окупованої Луганщини і на наявність митного контролю з рф. Його спростили декілька місяців тому, але тільки з боку так званої «лнр». Зі сторони рф перевіряючі залишилися.

Там, на визнаному світовою спільнотою кордоні України, і залишаться, бо бачать успіхи ЗСУ.

16 грудня підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Площанки, Червонопопівки та Білогорівки.

На Куп’янському напрямку вогневого впливу від росіян зазнали райони Володимирівки і Стельмахівки.

На Лиманському напрямку ворог здійснив обстріли позицій наших військ поблизу Макіївки, Площанки, Червонопопівки, Діброви.

Підрозділи українських ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили 5 районів зосередження особового складу, один пункт управління та склад боєприпасів противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0CDdeEQQ17pJxKsrz1yYutGLton3V...]]>