Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 11.01.2023 щодо російського вторгнення

11-01-2023

Військових рф, у яких добіг кінця строк служби, не пропускають на кордоні додому, окупанти посилюють тиск на підприємців за користування гривнею, останні цивільні лікарні області бойовики переобладнують під шпиталі.

Росіяни продовжують тиснути на підприємців, які й надалі користуються гривнею. Після настання нового року і відповідно, уведення заборони на обіг національної валюти, вони пішли з рейдами до місцевих підприємців.

Погрожують конфіскацією майна та вилученням усієї валюти за користування гривнею.

Водночас, на тіньовому ринку курс на обмін становить, у переважній більшості, один до одного. Крім того, за зняття гривні з картки окупанти стягують 15-20 % комісії. Вони намагаються максимально її знецінити.

На захопленій ворогом території не залишилося жодного міста, де значну кількість місць в лікарнях не займають військові рф. А подекуди і всі.

Черговою жертвою загарбників стала лікарня у Вознесенівці (колишньому Червонопартизанську).

Більш того, як повідомляють у Центрі національного спротиву, окупанти, аби дискредитувати ЗСУ, можуть обстріляти одну з лікарень області, де ще є цивільне населення.

Якщо військового рф поставлять у цих шпиталях на ноги – одразу на фронт. Якщо звільнили зі служби – вибору теж не залишається. От чоловіки з башкірїї жаліються, що їх затримали на кордоні і не пускають на росію. До пункту пропуску їхали на таксі, у зворотному напрямку знайшли тільки трактор.

За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районі Стельмахівки.

На Куп’янському напрямку вогневого ураження від росіян зазнали райони Новоселівського і Стельмахівки.

На Лиманському напрямку під вогневий вплив потрапили Макіївка, Невське і Червонопопівка.

Авіація Сил оборони протягом поточної доби завдала 14 ударів по районах зосередження противника, а також 4 удари по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

Українські ракетники і артилеристи уразили 3 пункти управління, 2 позиції російських ракетних військ та артилерії і 8 районів зосередження живої сили окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0Y7T7V7eAD58E94vYTC7u2zNw9pVs...]]>