Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 10.12.2022 щодо російського вторгнення

10-12-2022

Від Невського, Площанки та Білогорівки відбиті атаки росіян, у середині грудня в Лисичанську окупанти почали шукати стихійні поховання, замість канікул у школах так званої «лнр» намагаються запровадити військову підготовку.

А ще росіяни продовжують примусову інтеграцію усіх сфер. Зокрема, підприємці так званої «лнр», які упродовж грудня не зареєструються в єдиному державному реєстрі рф, не зможуть користуватися заходами підтримки для суб'єктів малого та середнього підприємництва. Заохочення виключно за реєстрацію. Відповідно, треба й мати оновлений пакет документів російського зразка.

Пропаганда для окупантів важливіша за світло, воду чи тепло. Навіть взимку, коли населення у захоплених містах мерзне в багатоповерхівках без комунікацій. Як от в Лисичанську. Там у грудні розпочала роботу міжвідомча робоча група з розшуку стихійних поховань. Була половина літа, три місяці осені – вирішили шукати під снігом.

А от чим окупантам поповнювати фронт, коли бойовики пачками гинуть не тільки від вогневого впливу ЗСУ, а й зазнають втрат від так званого «дружнього вогню» своїх же солдат? Це наслідок низької підготовки танкових та артилерійських екіпажів, а також відсутності взаємодії та зв’язку між підрозділами росіян.

Знову шукати чоловіків по підвалах? Так ось у смт Шахтарське, що біля Довжанська, вже й забирати майже нікого. Бо у свій час керівник відділу забезпечення життєдіяльності цього населеного пункту поінформував військкомат та інші зацікавлені органи, хто і за якою адресою може переховуватися.

А ще у так званій «лнр» згадали про школярів. Запропонували замість канікул для учнів 8-х та 10-х класів організувати «курс молодого бійця».

Тим часом, атаки окупантів протягом 9 грудня відбиті від Площанки, Невського та Білогорівки.

На Куп’янському напрямку ворог обстріляв з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії райони Новоселівського і Стельмахівки.

На Лиманському та Авдіївському напрямках росіяни намагаються покращити тактичне положення. Зокрема, на Лиманському напрямку відкривали вогонь по Греківці, Макіївці, Площанці, Невському і Червонопопівці.

Підрозділи українських ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили 4 пункти управління та 5 районів зосередження особового складу, озброєння і військової техніки окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid032yqkuKUMH8U7HUvhCWZLRiKK9uf...]]>