Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 09.12.2022 щодо російського вторгнення

09-12-2022

Сім населених пунктів Луганщини вчора обстріляли росіяни, ліки на окуповані території вони завозять виключно для потреб бойовиків та продовжують заходи щодо примусової паспортизації.

Жителі окупованих територій обурені примусовим виписом з лікарень та відмовами у госпіталізації.

Стала відомою ще одна складова ситуації, що сталася, крім переоблаштування ліжкового фонду під потреби поранених бойовиків.

У медзакладах закінчується запас ліків – окупаційна влада ігнорує це питання. Все, що завозиться з рф, – спрямовується на потреби військових.

Так само, як і персонал, який підвезли з регіонів росії буцімто на допомогу. Займаються ці гастролери виключно здоров’ям бойовиків. Місцеве населення залишається ні з чим.

Продовжують росіяни й впровадження заходів стосовно примусової паспортизації. Зрозуміло, що перші на черзі – бюджетники та пенсіонери, яким просто погрожують залишити без грошей.

Серед інших додатковий тиск здійснюється на медиків. Їх поставили перед вибором – отримати папірець або звільнитися.

Аби відновити втрачені реєстраційні документи на авто, замінити реєстраційні знаки, посвідчення водія – теж треба пред’явити паспорт рф.

Коли він не потрібен? Під час примусової мобілізації.

Бо тільки за учора підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 8 пунктів управління, 11 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 2 склади боєприпасів загарбників.

За минулу добу підрозділи Сил оборони знову відбили атаки російських окупантів поблизу Білогорівки.

На Куп’янському напрямку противник обороняється.

Зафіксовано обстріли з танків та різнотипової артилерії по районах населених пунктів Новоселівське і Стельмахівка.

На Лиманському напрямку противник здійснив артилерійські обстріли по районах Греківки, Макіївки, Площанки, Невського і Червонопопівки.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02jfDXcWPMXbmkWpnNw2EivSnqzrU...]]>