Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 07.12.2022 щодо російського вторгнення

07-12-2022

Доцільність вкладати гроші у відбудову Кремінної росіяни піддали сумніву, обласна лікарня в Луганську заповнена пораненими окупантами, у Сєвєродонецьку оприлюднений черговий перелік квартир під вскриття.

Крім того, окупаційні адміністрації міст Луганщини регулярно повідомляють про відкриття пунктів обігріву на своїх територіях. Зокрема, в Алчевську, Луганську, Сорокиному, Брянці тощо.

На нещодавно захоплених територіях про впровадження таких заходів звітували лише у Біловодську та Новопскові.

Із міст із найбільш зруйнованою інфраструктурою – Рубіжного, Лисичанська та Сєвєродонецька, – де система опалення була зруйнована росіянами, жодного повідомлення із цього приводу не надходило. Люди залишаються з морозами наодинці.

У Сєвєродонецької окупаційної влади є справи більш важливі. Так, оприлюднений черговий перелік адрес порожніх квартир в місті, які будуть вскривати та заселяти туди колаборантів.

В оголошенні попереджають власників, аби ті з’явилися в адміністрації та надали згоду на проживання невідомих осіб строком на три роки. Не з’явишся у зазначений термін – згоди вже не потрібно. На що окупанти і розраховують, знаючи, що 90 % населення міста виїхало до безпечних регіонів України.

А Кремінну нещодавно оглянули будівельники з рф.

Ознайомилися із руйнуваннями і попередньо заявили, що відбудовувати місто не має сенсу.

У Луганську обласна лікарня повністю заповнена пораненими росіянами, яких туди доставляють постійно. Госпіталізують навіть в гінекологічне і пологове відділення.

Поповнення очікується і сьогодні, бо 6 грудня підрозділи Сил оборони України відбили чергові атаки окупантів від Білогорівки.

На Куп’янському напрямку противник веде оборонні дії. Вогневого ураження з танків та всього спектру артилерії зазнали райони населених пунктів Новоселівське і Стельмахівка.

На Лиманському напрямку окупанти обстріляли райони Макіївки, Площанки і Невського.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 22 удари по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 4 удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів противника.

За минулу добу наші воїни збили 14 ударних дронів типу «Shahed-136», один БпЛА «Орлан-10» та ще 2 ворожих безпілотники.

Підрозділи українських ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили пункт управління, 3 райони зосередження особового складу, район зосередження артилерії та склад боєприпасів окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0PeRSwsHhoLLuEPzPT3qzyJ9SHozi...]]>