Олімпійський рух у Сєвєродонецьку набуває нового статусу

11-05-2019

10 травня між Сєвєродонецькою міською радою та Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України підписано Меморандум про співробітництво.

Завдяки активній діяльності нової команди у Сєвєродонецькій міській раді на чолі з в.о. міського голови, секретаря ради Вячеслава Ткачука олімпійський рух у Сєвєродонецьку набуває нового статусу та розвитку.

Так, 10 травня Вячеслав Ткачук від імені Сєвєродонецької міської ради підписав Меморандум про співробітництво з Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету (Комітету) щодо співпраці на основі взаємодії з реалізації планів спільної діяльності, розробці шляхів розвитку олімпійського руху на території міста Сєвєродонецька України в особі голови Комітету Віктора Острєцова.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук зазначив: «Ми підписуємо Меморандум з Національним Олімпійський комітетом Луганської області зі співробітництва та розвитку спорту в місті Сєвєродонецьку. Сподіваюся на плідну та тісну співпрацю. Вже з сьогоднішнього дня ми вирішуємо участь Національного олімпійського комітету у наших заходах, присвячених Дню міста та Дню хіміка».

Голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов підкреслив: «Спільними діями ми постараємося надати максимуму значущості олімпійського руху на Луганщині, а особливо у Сєвєродонецьку».

Слід зазначити, що основними цілями Меморандуму є сприяння зміцненню авторитету й підвищенню престижу Сєвєродонецька шляхом поширення олімпійської освіти й культури;

- гармонійному розвитку фізичних та моральних якостей населення міста, зміцненню здоров’я;

- діяльності суб’єктів олімпійського руху в Сєвєродонецьку;

- вивченню і збереженню олімпійської історії, олімпійських й спортивних традицій Луганщини;

- розвитку масового спорту, підготовці олімпійського резерву та розвитку спорту вищих досягнень.

Співробітництво здійснюватиметься шляхом створення регіонального осередку обласного відділення НОК України з визначенням офіційного представника від міста Сєвєродонецька.

Запланована організація й проведення заходів олімпійської і спортивної тематики на території міста (спортивно-масових і фізкультурно-оздоровчих заходів, семінарів, конференцій, фестивалів, форумів, виставок, конкурсів тощо).

Сторони домовилися про спільну розробку та реалізацію регіональних програм, які спрямовані на популяризацію фундаментальних принципів олімпізму та олімпійських цінностей серед сєвєродончан, особливо серед дітей і молоді.

Меморандум діє до 01 червня 2022 року та у разі успішного втілення і бажання сторін буде автоматично пролонгований.