Олексій Чернишов: Центральна та місцева влада активно працюють для якнайшвидшого відновлення інфраструктури

10-10-2022

Через масштабну атаку ворога по нашій інфраструктурі можливі перебої з ключовими комунікаціями та послугами: електроенергією, водопостачанням, транспортом та зв’язком. Про це Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов написав на своїй сторінці у ]]>Фейсбук]]>.

«Станом на 11:00 країна-терорист росія атакувала столицю та ряд регіонів. 11 важливих інфраструктурних об’єктів пошкоджені. На всій контрольованій території працюють рятувальники та енергетики. Центральна та місцева влада активно працюють та координують свою роботу для якнайшвидшого відновлення інфраструктури», — зазначив Олексій Чернишов.

За словами очільника Мінрегіону російські терористичні удари — від відчаю та безсилля. Ворог розуміє, що не має шансів виграти у бою, тому цинічно спрямовує свої ракети в об’єкти інфраструктури та цивільних.

«Взаємодопомога та ще більше єднання – це наша відповідь, яка дуже необхідна зараз. Стежте за офіційними повідомленнями та інструкціями місцевої влади. Працюємо єдиною командою!», — наголосив Міністр.

Джерело: ]]>https://www.minregion.gov.ua/press/news/oleksij-chernyshov-czentralna-ta...]]>