Олександр Стрюк: Я вітаю всіх із завершенням навчального року! Бажаю наснаги! Бажаю подальших успіхів і надбань!

31-05-2023

Сьогодні, 31 травня, в закладах освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади відбулося свято Останнього дзвоника 2022-2023 навчального року.

Вже другий рік цей радісний та зворушливий захід в Україні відбувається в умовах повномасштабної війни, яку розпочала проти нашої країни росія.

Але незважаючи на ворожу агресію наші освітяни та діти, навіть в евакуації, продовжують якісно вчити та навчатися.

І навіть те, що свято Останнього дзвоника відбувалося  в режимі онлайну, тільки додало дітям та вчителям ще більшої впевненості та сил у бажанні зробити цей день таким, який ми всі будемо пам'ятати все життя.

На початку заходу до освітян, випускників та всіх учнів громади звернувся начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк: "Дозвольте привітати вас шановні присутні - випускники, педагоги, учні! Минулий навчальний рік пройшов у надскладних умовах, але разом з тим, ми його пройшли разом - ми навчалися та працювали разом, ми готувалися до звільнення нашого рідного міста. І, сподіваюся, ми досягли найкращих результатів, які могли тільки зробити. Шановні випускники, ви залишаєте alma mater, ви залишаєте свої рідні школи нашої Сєвєродонецької громади - ідете у велике життя. Але разом з тим, я сподіваюся, ви всі пам'ятаєте своє рідне місто, і подальший свій життєвий шлях пов'яжите саме із Сєвєродонецьком. Ми обов'язково повернемося. Ми разом відбудуємо місто. Ми разом будемо іти до процвітання. І я сподіваюся та впевнений у тому, що з цим педагогічно-шкільним колективам ми продовжимо працювати та йти до найкращих надбань, і робитимемо все для того, щоб наша рідна земля процвітала. Також хочу подякувати вам, шановні педагоги, за те, що в таких складних умовах, вам все ж таки вдалось довести наших одинадцятикласників до випуску, зробити все можливе, для того щоб вони отримали повноцінну освіту і в найкращій якості вийшли у велике життя. Я всіх вас вітаю з цим святом! Бажаю наснаги! Бажаю подальших успіхів і надбань! Шаную вас! Зі святом!"

З вітальними словами до учасників свята звернулися також і директор Департаменту освіти і науки Луганської ОДА Юрій Стецюк, начальник Управління освіти Сєвєродонецької МВА Лариса Волченко та керівники ліцеїв громади, а також класні керівники випускних класів.

Урочистості продовжилися нагородженнями - у цьому навчальному році з 347 випускників закладів освіти громади 25 отримали золоті маделі "За високі досягнення у навчанні" та 11 - срібні медалі "За досягнення у навчанні".

Випускники та їх батьки теплими словами подякували першим вчителям, класним керівникам, адміністраціям навчальних закладів, педагогам та всім тим, хто допоміг пройти дорогу з дитинства у доросле життя, хто проявляв родинну турботу та увагу.

Звучали і пісні та музичні й танцювальні композиції.

А на завершення свята сєвєродонецькі випускники в онлайн форматі голосними дзвіночками оголосили про свій вихід у велике життя.

Мирного неба та щасливої дороги вам, наші випускники!!!

Також свято Останнього дзвоника в онлайн-форматі відбулося і для учнів 9-х класів..

Крім того, в закладах середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади відбулися святкування завершення навчального року.

З відео- та фотоматеріалами святкових заходів до дня Останнього дзвоника ви можете ознайомитися на сторінці ]]>Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації]]> за посиланням: ]]>https://www.facebook.com/groups/411172199415310]]>

Средняя: 5 (2 оценок)