Олександр Стрюк: В окупованому Сєвєродонецьку залишаються близько 7 тисяч цивільного населення

19-12-2022

В окупованому Сєвєродонецьку залишаються близько 7 тисяч цивільного населення. Про це в ефірі проекту Радіо Свобода Радіо Донбас.Реалії ]]>розповів ]]>керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

«Постачання гуманітарних наборів окупаційною владою в якійсь мірі організоване, щось завозиться їхніми благодійними фондами, але у мінімальній кількості і, здебільшого, під приїзд журналістів. Наскільки мені відомо, люди, які намагалися приїхати до міста, не залишалися там: залишилися одиниці, які були вимушені (це зробити) через особисті обставини. Люди приїхали, спробували якось відновити своє житло, але поїхали, тому що умов у місті немає», – розповів Олександр Стрюк.

За його словами, проживати в місті сьогодні «практично неможливо» – не працює каналізація, немає опалення, зруйновані або пошкоджені будинки.

Виїзд із Сєвєродонецька, як і з інших окупованих міст, можливий зараз лише через Росію та країни Балтії, або через окупований Крим і потім так само через Росію до ЄС.

За останніми офіційними даними, до повномасштабного вторгнення в Сєвєродонецькій територіальній міській громаді проживали ]]>понад 115 тисяч людей.]]>

За матеріалом: Радіо Свобода Радіо Донбас.Реалії  - ]]>https://www.radiosvoboda.org/a/news-syevyerolonetsk-naselennya/32183513....]]>

Средняя: 5 (2 оценок)