Ви тут:

Олександр Стрюк привітав Майстра спорту України Софію Шередегу з  перемогою на Всесвітніх учнівських спортивних іграх

19-10-2021
Категорія: 

19 жовтня привітали вихованку КДЮСШ 1  Майстра спорту України Софію Шередегу з  перемогою на Всесвітніх учнівських спортивних іграх ISF U-15.                                                                                                

У вересні  українська збірна команда в м. Белґрад (Сербія) посіла перше місце на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15 - 148 медалей (69 золотих, 43 срібних, 36 бронзових). Усього до  Белґрада приїхало 2500 спортсменів із 35 країн змагатися у 14 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, боротьба вільна та боротьба греко-римська, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування; теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи. 

Сєвєродонецька спортсменка з тенісу настільного, Майстер спорту України Софія Шередега на цих іграх стала абсолютним ЧЕМПІОНОМ СВІТУ! Яка у фіналі впевнено перемогла сербку Сару Радак. Третє місце посіли наша Людмила Павлюк та Spriha Pandey з ОАЕ. 

«Нарешті випала нагода особисто привітати вас, пані  Софіє, тренера - пана Олександра Мініна! Я знаю, що протягом місяця ви були зайняті підготовкою та участю у різних змаганнях.  Вітаю вас с заслуженою та беззаперечною перемогою! Місто Сєвєродонецьк вкотре із гордістю пролунало на всесвітньому рівні. Ваші високі особисті досягнення з настільного тенісу відзначено чемпіонським званням. Сєвєродонецька міська ВЦА і надалі підтримуватиме стипендіями талановитих сєверодонецьких  спортсменів», - привітав керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк.        

Софія Шередега, як і багато видатних вихованців  сєвєродонецьких КДЮСШ, неодноразова стипендіатка   іменної стипендії, яка призначається з міського бюджету провідним і перспективним спортсменам з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Цього року у 14-ти річному віці Софія Шередега  отримала високе звання «Майстер спорту України».

Голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов приєднався до привітань  і з гордістю зауважив, що цілеспрямованість та підготовка завжди дають результати.

Олександр Мінін з високим почуттям гордості каже про чергові видатні успіхи своїх вихованок на змаганнях високого рівня.

 

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)
622
0