Олександр Стрюк поділився досвідом Сєвєродонецької громади щодо підтримки наших ветеранів

29-09-2023

]]>Олександр Стрюк анонсував відкриття на базі одного з релокованих медзакладів Сєвєродонецька реабілітаційного центру для військовослужбовців та ветеранів]]>.

Він поділився досвідом громади щодо підтримки ветеранів, виступивши на дискусійній панелі «Синергія державної політики та регіональної програми. На шляху до успіху ветерана в громаді. Результати та виклики» Першого регіонального ветеранського форуму.

«Напередодні повномасштабного російського вторгнення у Сєвєродонецьку мав запрацювати «Ветеран - хаб». Наразі наші люди розпорошені по всій Україні, але ми консолідуємо їх через мережу центрів надання гуманітарної допомоги. Крім того, продовжуємо підтримувати ветеранський рух. Зокрема, за рахунок місцевого бюджету фінансуємо програми соціального захисту та матеріальної підтримки ветеранів», - розповів начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк.

Він повідомив, що у 2022 році у громаді обліковувалося 6,5 тисяч ветеранів різних категорій. Наразі, у зв’язку із окупацією Луганської області, система обліку порушена, тому до пошуку інформації про учасників російсько-української війни залучають громадські організації та гуманітарні хаби, які згодом мають стати ресурсними центрами для ветеранів з Луганщини у кожному регіоні країни. Адже там надаються майже усі необхідні адміністративні та соціальні послуги.

Також Олександр Стрюк анонсував відкриття на базі одного з релокованих медзакладів Сєвєродонецька реабілітаційного центру для військовослужбовців та ветеранів, де надаватимуть захисникам Луганщини послуги з медичного та психологічного відновлення. Підготовку фахівців для центру здійснює Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/oleksandr_stryuk_anonsuvav_vidkrittya_...]]>