Ви тут:

Олександр Стрюк: Новостворений сєвєродонецький «Український реабілітаційний центр» надаватиме послуги з медичної, ортопедичної, психоневрологічної допомоги та протезування

28-08-2023
Категорія: 

"Суспільство вже як півтора року живе в умовах «великої війни». Кожного дня найкращі сини та доньки України протистоять імперським амбіціям росії на полі бою. Багато наших захисників, захисниць та населення Луганщини отримують поранення та важкі травми у цій боротьбі. В таких умовах виникла потреба у створенні при Сєвєродонецькій міській територіальній громаді медичного закладу, який надавав би універсальну реабілітаційну допомогу постраждалим від бойових дій.

Було прийняте рішення заснувати установу, яка незабаром розпочне свою роботу – Комунальне некомерційне підприємство «Український реабілітаційний центр» Сєвєродонецької міської ради. Її очолив молодий, амбітний, фаховий керівник, мешканець нашої громади", - повідомив начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк. 

"Першочергове завдання новоствореного закладу - проводити реабілітацію земляків-луганчан, які встали на захист України, та громадян, що отримали поранення на нашій території. Ми, як орган управління, наразі знаходимося в тимчасовій евакуації, але прийняли важливе рішення забезпечити гідну реабілітацію, адаптацію та підтримку наших військових. «Український реабілітаційний центр» надаватиме послуги з медичної, ортопедичної, психоневрологічної допомоги та протезуванням. У планах установи мати свою лабораторію з виготовлення надсучасних протезів кінцівок", - підкреслив Олександр Стрюк.

Також, начальник Сєвєродонецької МВА зазначив, що найближчим часом планується підписання меморандумів, договорів та угод з державними, громадськими й міжнародними партнерами щодо співпраці та допомоги цьому важливому проєкту.

 

Рейтинг: 
4
Средняя: 4 (2 оценок)