Одноразову грошову допомогу призначено ще 10 мешканцям Сєвєродонецької міської громади

12-07-2023

Відбулось чергове засідання комісії з питань призначення одноразової грошової допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах.  Допомогу призначено 10 мешканцям Сєвєродонецької МТГ на загальну суму 49 000 грн.

Відповідно до п.2.1. Положення про порядок надання у 2023 році одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сєвєродонецької територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, затвердженого розпорядженням начальника Сєвєродонецької міської ВА 09.06.2023 року №265ВА, допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених особою внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій, хіміотерапії тощо, протягом терміну дії програми, затвердженої на відповідний рік.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...