Новорічно-різдвяні свята мікрорайонів

08-01-2020

Новорічно-різвяні свята завжди сприймаються як щось добре і бажане, з вірою, що надії здійсняться. А діти чекають на подарунки. І погодьтесь, дарувати подарунки і бачити щасливі обличчя дітей - що може бути приємніше?

Таке свято для мешканців 80 мікрорайону було організовано 5 січня за підтримки депутатів Сєвєродонецької міської ради, представників депутатської групи «Сєвєродончани» Ігоря та Олени Буткових.
Творчі колективи міського Палацу культури розважали і малюків, і старших школярів, в захваті залишилися й дорослі.

Ігор Миколайович поздоровив містян з новорічно-різдвяними святами та поділився планами стосовно відродження міста та зокрема Льодового Палацу і повернення його у власність територіальної громади.

Олена Миколаївна привітала з такими очікуваними та найулюбленішими для багатьох святами і підкреслила: «Сьогодні ми влаштували свято для мешканців мого виборчого округу. Дітки - з подарунками. Головне, що люди щасливі. Ми разом з нашою депутатською командою налаштовані відродити наше місто і зробити його кращим містом в Україні».
Присутні на святі дорослі дякували Олені та Ігорю Бутковим за те, що вони не забувають про своїх виборців, виконуючи їх накази. І таких добрих справ на їх рахунку чимало: це і внутрішньо квартальне освітлення, дитячі майданчики, місця для паркування, сучасний павільйон на тролейбусній зупинці та інші справи з покращення благоустрою мікрорайону.

Цього ж дня, за підтримки депутатської групи «Сєвєродончани» святкові новорічно-різдвяні зустрічі відбулись і в 59, 65, 66, 69 мікрорайонах.

Від команди Ігоря Буткова з найкращими побажаннями здоров’я, щастя, достатку, миру вітали жителів цих мікрорайонів представники депутатської групи «Сєвєродончани», депутати Сєвєродонецької міської ради Вячеслав Ткачук, Андрій Гавриленко та Євген Лагунов.
Мешканцям 65 та 69 мікрорайонів вікторини та конкурси підготував Центр дитячо-юнацької творчості.

Всі діти, які прийшли на свято, отримали солодкі подарунки від команди Ігоря Буткова.