Новорічна феєрія біля міського Палацу культури

28-12-2019

Як стверджує народна мудрість, найважче за все - очікування, особливо, коли це стосується святкових і сюрпризних моментів. Ось, наприклад, як зустріч Нового року з усіма його яскравими прикрасами, пишно вбраною ялинкою, далекосяжними надіями щодо заповітного подарунка від Діда Мороза та усілякими приємностями, що трапляються з нами в цей чарівний час. Здається, новорічна святкова казка починається ще задовго до 31 грудня, ми навіть якось змінюємось внутрішньо, стаємо більш відкритими та готовими до чародійства у буденному житті. Тож, щоб чекати на свята було веселіше, Сєвєродонецька міська рада зробила містянам та гостям міста приємний сюрприз, а саме - концертно-ігрову програму за участю творчих колективів під цілком тематичною назвою «Новорічна феєрія», що відбулася 28 грудня біля міського Палацу культури у «казковому містечку».

У програмі заходу на присутніх чекало костюмоване театралізоване дійство, танцювально-хороводний флеш-моб, святкова ілюмінація, вікторини, активні ігри та атракціони. Треба зазначити, що усі розваги були цікавими як для малечі, так і для дорослих, і цей інтерес помітно підняв градус святкового настрою серед усіх присутніх. Ну а щоб активні учасники ігор змогли відпочити та зібратися з новими силами перед наступним випробуванням, на майданчик виходили творчі колективи міського Палацу культури та СДЮК «Юність» з запальними хореографічними номерами та вокальними композиціями.

Завітав на свято і в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. Він поздоровив мешканців міста з наступаючими новорічними святами: «Дорогі сєвєродончани та гості нашого міста! Я радий, що у нас з’являється традиція святкувати новий рік біля міського Палацу культури. Напередодні Нового року хочу побажати найголовнішого - того, на що ви сподіваєтеся, того, про що ви мрієте – щоб все це виповнилося в наступному 2020 році. Минає 2019-й рік. І для кожної сім’ї, для кожної людини він був різним. Але те, що об’єднує всіх – це очікування Нового року, як чогось світлого, та великі надії на майбутнє. Я бажаю кожній сім’ї, що у вас був достаток та благополуччя. Нехай діти радують вас разом з вашими онуками та правнуками. Здоров’я вам усім і найкращих побажань. З наступаючим вас Новим роком!»

Окрім участі в офіційній та розважальній частині програми, у присутніх також була можливість зробити красиві фотографії на фоні яскравих різнокольорових локацій у вигляді арок, а потім, за бажанням, зігрітися традиційним зимовим глінтвейном зі смаколиками. Тож, абсолютно беззастережно можна сказати, що сьогодні «казкове містечко» виправдало свою назву і стало осередком щирого дитячого сміху, звичайного живого спілкування та справжніх святкових емоцій.