Ви тут:

Норвезька рада у справах біженців відкрила реєстрацію на отримання грошової допомоги для ВПО і людей, які проживають у районах, постраждалих внаслідок бойових дій

04-03-2023
Категорія: 

]]>В Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомили]]>, що Норвезька рада у справах біженців відкрила реєстрацію на отримання грошової допомоги для переселенців і людей, які проживають у районах, постраждалих внаслідок бойових дій.

Сума допомоги становить 6660 грн і виплачуватиметься впродовж 3 місяців по 2220 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб. У пріоритеті – надання кеш-допомоги найбільш вразливим категоріям населення.

Виплати надходитимуть на банківський рахунок або за допомогою переказу MoneyGram для людей, у яких немає банківського рахунку. Реєстрація триватиме до 20 березня.

Зареєструватися можна в декілька способів: надіслати в месенджері WhatsApp повідомлення з текстом «Привіт» на номер: 0 800 609 844 або для реєстрації через Viber відсканувати QR-код, який розміщений на картинці ]]>за посиланням]]>.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номером гарячої лінії Норвезької ради: 0 800 302 007.

 

За інформацією: ]]>Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> - ]]>https://minre.gov.ua/news/vpo-mozhut-otrymaty-kesh-dopomogu-vid-norvezko...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет