Ви тут:

Непереможні: Вони брали участь у запеклих та кровопролитних боях за Сєвєродонецьк та Рубіжне

21-11-2022
Категорія: 

Український актор театру та кіно Володимир Ращук після повномасштабного вторгнення змінив сцену та камери на окопи та зброю. Він став командиром роти легіону "Свобода", навесні звільняв від російських окупантів Київську область, а потім вирушив на схід. Боєць із позивним "Артист" згадав, як уперше розридався на передовій, передають ]]>Патріоти України.]]>

Це сталося, коли Ращук із побратимами потрапив до Луганської області. Там вони брали участь у запеклих та кровопролитних боях за Сєвєродонецьк та Рубіжне, внаслідок чого загинуло дуже багато героїв.

"У нас контакт був щохвилини. Це війна піхоти з артилерією... Усю ніч діставав хлопців. Під ранок приходжу, сідаю, а в мене нова форма – ми ж тільки приїхали – повністю вся в крові. У мене був такий стан... Комбат дивиться на мене і каже: "Не хвилюйся, це кров побратимів". Плакали сильно. Просто плакали сильно. Для нас це був шок. Ми реально з хлопцями сильно ридали і розуміли, що ми можемо бути наступними. До цього неможливо звикнути", – поділився "Артист".

Окрім того, що актор перебуває на передовій, де щодня втрачає товаришів, він ще й переживає за рідний Маріуполь. Коли місто було в блокаді, там залишалися його близькі. Рідна сестра Володимира ховалась у тому самому драмтеатрі, на який росіяни скинули 500-кілограмову авіабомбу.

"Я не курив 7 років і ось коли потрапила бомба – я закурив. Мені було надважко, тому що три дні не було зв'язку з сестрою. Я не знав, що відбувається. Потім уже вона набрала і сказала, що за п'ять годин до цього вибуху вона встигла вийти", – згадав боєць.

 

 

 

Джерело: Патріоти України - ]]>https://patrioty.org.ua/politic/usiu-nich-distavav-khloptsiv-forma-povni...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)