Народжені  і нагороджені

13-01-2017

У новорічно-різдвяні свята прийнято підбивати підсумки та зводити якісну статистику. Особливо, коли є чим пишатися. А 2016 рік для Сєвєродонецька був досить результативним.
Так, за даними відділу державної реєстрації актів цивільного стану Сєвєродонецької міської ради минулого року одружилося 1060 пар. З них 480 скористалися послугою «Шлюб за добу». А ще протягом минулого року в Сєвєродонецьку народилося 1030 немовлят. Попереду у цих діток багато шляхів та перемог. А поки що ми пишаємося здобутками дорослих.
Указом Президента України №336/2016 від 19 серпня 2016 року за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України» були нагороджені: головний лікар комунальної установи «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» Тетяна Анатоліївна Рабулець; заступник голови громадської організації «Сєвєродонецька міська організація ветеранів України» Поліна Іванівна Сікоєва; головний бухгалтер акціонерного товариства «Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс» Валентина Іванівна Харківська; учитель Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею, депутат міської ради Ганна Іванівна Чмирьова; викладач комунального закладу «Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С. Прокоф’єва» Ольга Вікторівна Булєкова та регіональний директор хлібозаводу №4 м. Сєвєродонецьк товариства «Компанія Хлібінвест» Надія Василівна Кушинова.
Також з нагоди 25-ї річниці незалежності України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Ук­раїни, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм іншим указом Президента України (№338/2016 від 22 серпня) про відзначення державними нагородами України присвоєно почесні звання «Заслужений артист України» артистці академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії Тетяні Миколаївні Цикаловській та «Заслужений діяч мистецтв України» – директорові комунального закладу «Сєвєродонецьке музичне училище імені С.С. Прокоф’єва» Марині Владиславівні Яворській.
З нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку указом Президента України №505/2016 почесне звання «Заслужений журналіст України» присвоєно завідувачеві редакції соціально-політичного мовлення творчо-виробничого об’єднання радіомовлення філії Національної телекомпанії України «Луганська регіональна дирекція» Стані­славу Миколайовичу Лавренюку.
З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва указом №495/2016 від 09 листопада 2016 року почесне звання «Заслужений артист України» присвоєно: артистові Луганської обласної філармонії Віктору Івановичу Друппову; акторці драми, провідному майстру сцени Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру Наталії Олександрівні Карчковій.
Свою переможну нішу посіли також сєвєродонецькі спорт­смени. У 2016 році було проведено рекордну кількість змагань – 197 заходів спортивного спрямування. В тому числі 132 виїзних змагання, які проходили 350 днів поспіль. Тобто майже щоденно спортсмени Сєвєродонецька демонстрували свою результативну майстерність в різних містах нашого регіону, області, в Україні та за її межами. У цих заходах взяли участь 2100 спортсменів нашого міста. Крім того, вперше, у минулому році, 12 з них – найкращим та перспективним, з міського бюджету сплачувалася спеціальна стипендія. Її отримували Олександра Близнюк (велоспорт), Кирило Нікітін, Віктор Богданов (спортивна гімнастика), Поліна Котляр (спортивне орієнтування), Олексій Мишко (скелелазіння), Дар’я Анфьорова (плавання), Ілля Камишан (легка атлетика), Ілля Білобородько, Ілля Ревенко (теніс), Вероніка Матюніна (настільний теніс), Валентина Рєзнік та Єлизавета Зубко (плавання в ластах).
Звичайно, це лише невелика кількість особистих досягнень представників нашого міста. Вони надихають, дають привід пишатися і сподіватися на примноження цих успіхів заради слави Сєвєродонецька та миру в країні.

Олеся Петрова