Напередодні Дня працівників освіти України відбулась урочиста онлайн-нарада освітян Сєвєродонецька

30-09-2022

Велика освітянська родина сєвєродонецької громади напередодні Дня працівників освіти України цього року зібралась онлайн. Урочиста нарада в режимі конференції цього року стала традиційною формою спілкування для освітян-переселенців з Луганщини.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк звернувся до педагогів: «Дуже радий Вас всіх бачити! Дозвольте привітати Вас напередодні Дня працівників освіти України! Це традиційне свято, коли ми висловлюємо слова вдячності педагогам за вашу працю, за вашу турботу, за ваше ставлення до наших дітей. Хотілося б сказати, що працюємо ми зараз в дуже складних умовах, але ви, шановні освітяни, стійкі, мужні, ви робите свою справу, не забуваєте про наших дітей. Звісно, обов’язок адміністрації – максимально цьому сприяти. Наше завдання – зберегти ваш педагогічний колектив, який має колосальні напрацювання та досвід. Завдяки вам ми розпочали цей навчальний рік, завдяки вам ми продовжуємо традиції сєвєродонецької освіти. Велика вам вдячність! Я вітаю вас всіх зі святом! Бажаю вам здоров’я! Бажаю, щоб ми якнайшвидше повернулись додому. Думаю, що ми з вами спільно все відновимо і наша освіта стане ще кращою! Зі святом вас!»

Начальник управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА Лариса Волченко сердечно привітала колег зі святом та зазначила, що у цей складний час потрібно, щоб освіта залишалась якісною та цікавою для дітей, допомагала їм відволіктись від війни.

Сьогодні на всіх тих, хто обрав колись для себе педагогічну стежину, лежить велика відповідальність – відповідальність за майбутнє України: за уми і серця дітей, за розвиток їх особистості, за знання і, можливо, обраний життєвий шлях.

За сумлінну працю, професіоналізм, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти грамотами Сєвєродонецької міської ВЦА відзначено педагогічних працівників сєвєродонецької освіти.

Средняя: 5 (2 оценок)