Надзвичайники Луганщини доставляють гумдопомогу на хаби

15-11-2022

]]>Головне управління ДСНС України у Луганській області]]>: Триває гуманітарна підтримка внутрішньо переміщених родин з Луганщини.

У Дніпрі продовжують працювати гуманітарні хаби, які запровадили представники державних органів влади. Працівники хабів надають гуманітарну допомогу мешканцям Сєвєродонецької міської територіальної громади, міст Лисичанська та Рубіжного, мешканцям всієї Луганщини, які вимушено покинули домівки й перебувають у Дніпрі та області, і потребують допомоги.

Щодня у Дніпро приходять тонни гуманітарної допомоги, яку необхідно оперативно доправити до хабів. У вирішенні цього питання на допомогу представникам влади прийшли рятувальники.

14 листопала надзвичайники Луганщини доправили на складські майданчики хабів дві партії гуманітарної допомоги. Перша – це 15 000 кілограмів продуктів, друга – це 30 тонн продуктових наборів, засобів гігієни та одяг. Незабаром цю допомогу працівники хабів розподілять між переселенцями з Луганщини.

Джерело: ]]>Головне управління ДСНС України у Луганській області]]> - ]]>https://www.facebook.com/lugdsns/posts/pfbid0t3xHkjJugAJsHCS6xW2KULT2A4Q...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)