Ви тут:

Нацгвардієць бригади “Червона Калина” Віктор на псевдо “Шева” про оборону Київщини, Луганщини, Сєвєродонецька та Білогорівки

30-03-2023
Категорія: 

Нацгвардієць з бригади «Червона Калина» на псевдо «Шева» розповів про службу на Київщині та Луганщині.

Нацгвардієць Віктор на псевдо «Шева» - боєць бригади «Червона Калина». До повномасштабного вторгнення служив інструктором з фізичної підготовки одного із батальйонів, грав у футбол за команду частини. Нині «Шева» – головний сержант одного із взводів «Червоної Калини». Він повернувся з ротації та готується до наступу Сил оборони . 

Військовий розповідає, повномасштабне вторгнення росіян для нього не стало несподіванкою: «Була якась військова чуйка. Дружині говорю: «Все, киць. Я поїхав. Поцілував дружину, дітей і поїхав…».

З перших днів вторгнення його підрозділ боронив Київщину, звільняти область допомагали й цивільні.

«Підказували, говорили де ворог. Скільки в нього техніки. Скільки солдатів у ворога. Дякуючи їм ми знали куди просуватися», - розповідає воїн.

Далі підрозділ Віктора відправився на Луганщину до міста Сєвєродонецьк. Там підрозділ «Шеви» майже місяць тримав оборону у промзоні заводу «Азот».

«Коли тримали оборону Сєверодонецьку, ворог постійно намагався нас штурмувати, - розповідає Шева. – Постійно намагався штурмувати фланги, позаду нас була річка. Там не було зв’язку і було психологічно важко. Я два тижні не телефонував дружині та мамі, вони не розуміли де я і що зі мною. Це було найважчим».

Після того, його підрозділ штурмував Білогорівку. Бої за це село називає найважчими.

"Страху перед великим наступом немає, бо знаємо за що воюємо. Ми захищаємо свою сім'ю, батьків, Батьківщину, нашу землю", – говорить боєць бригади “Червона Калина” Віктор .

Нині підрозділ "Шеви" на злагоджені, відпрацьовує тактику та освоює нове озброєння. Віктор каже, страху перед великим наступом не має, бо знає, заради чого воює.

 

 

За матеріалом: ]]>Вінниця.info]]> - ]]>https://www.vinnitsa.info/news/nats-hvardiyets-z-bryhady-chervona-kalyna...]]>​, відео Суспільне.Вінниця

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)