На звільнених територіях розгортають роботу підрозділи та виїзні станції Державної міграційної служби

31-10-2022

Зокрема, в Ізюмі на Харківщині щочетверга працюватиме виїзна станція. У Балаклаї та селищі Шевченкове вже розпочали роботу у штатному режимі підрозділи ДМС. У листопаді планується відновлення їх роботи у місті Дергачі - ]]>повідомляють]]> в ]]>Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]>

Наразі складається графік виїздів мобільних станцій у звільнених населених пунктах Херсонської області. Готуються відновлювати роботу також територіальні підрозділи міграційної служби у Високопіллі, Нововоронцовську та Великій Олександрівці.

У Донецькій області працівники Головного управління ДМС в складі мобільної групи провели консультації з мешканцями звільнених територій, з’ясували, які послуги найбільш актуальні для людей. Наразі на території Донеччини функціонує Покровський відділ ДМС, який безоплатно надає такі послуги, як вклеювання до паспорта фотокартки по досягненню 25- та 45-річного віку; внесення до паспорта громадянина України інформації щодо неповнолітніх дітей та продовження строку його дії для виїзду за кордон.

Нагадаємо, паспорти громадян України, термін дії яких закінчився у період воєнного стану, зберігають свою дійсність. Крім того, Уряд визначив механізм видачі паспортних документів, які були виготовлені, але не одержані через припинення роботи відповідних підрозділів ДМС у зв’язку з окупацією чи бойовими діями.

У таких випадках завершення процедури оформлення паспортів здійснюватиметься іншим територіальним підрозділом Державної міграційної служби, а не тим, який приймав документи. Виготовлені паспорти для їх видачі громадянам будуть пересилатися від одного територіального підрозділу ДМС до іншого на території України.

Джерело: ]]>https://minre.gov.ua/news/na-zvilnenyh-terytoriyah-rozgortayut-robotu-pi...]]>