На Всеукраїнському турнірі з тенісу юні сєвєродончани вибороли найбільшу кількість нагород

24-10-2019

23 жовтня відбулося нагородження переможців Всеукраїнського турніру з тенісу Меморіал Майстра спорту Миколи Фільова, який проходив в Сєвєродонецьку на базі КДЮСШ 1.

До цього, упродовж 21-23 жовтня за першість змагалися понад 60-ти юних спортсменів-тенісистів з Сєвєродонецька, Харкова, Миколаєва, Маріуполя, Запоріжжя та Мелітополя. Турнір проходив серед хлопців та дівчат в особистому до 10 і 12 років та парному розрядах у віковій категорії до 12 років.

Від міської влади у церемонії нагородження переможців прийняв участь заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна Олександр Ольшанський. «Від Сєвєродонецької міської ради, депутатської групи «Сєвєродончани» і її лідера Ігоря Миколайовича Буткова та від себе особисто вітаю вас з цим спортивним святом. Ми раді бачити гостей у Сєвєродонецьку.

Дякую, що у цей складний час ви змогли приїхати та прийняти участь в турнірі. Наш Всеукраїнський турнір названий в честь Миколи Фільова, який був першим Майстром спорту СРСР в нашому місті та підійняв теніс, як вид спорту, безпосередньо у Сєвєродонецьку та Україні в цілому, на дуже високий рівень.», - звернувся до присутніх Олександр Вікторович та зазначив: «Під час турніру учасники змагань показали жагу до перемоги та справжній характер, а якщо він є – ви станете справжніми спортсменами. Дякую усім, хто долучився до проведення турніру: тренерам, батькам, колективу КДЮСШ 1 та відділу спорту міськради – ми всі разом робимо добру справу – турбуємося про підростаюче покоління та розвиток спорту. Міська влада та депутатський корпус роблять все можливе, щоб вже наступний турнір відбувся в оновленому та відремонтованому приміщенні КДЮСШ 1 згідно європейських стандартів».

Після слів привітань відбулося нагородження переможців. Приємно, що юні сєвєродонецькі тенісисти виступили найуспішніше та вибороли найбільшу кількість нагород.

Переможцями в одиночному розряді стали:

Серед дівчата до 10 років

1 місце - Савченко Карина (Сєвєродонецьк)

2 місце - Кузьмицька Віра (Сєвєродонецьк)

3 місце - Дядик Марія (Сєвєродонецьк)

Серед хлопці до 10 років

1 місце - Хорольський Дмитро (Сєвєродонецьк)

2 місце - Шатров Ілля (Сєвєродонецьк)

3 місце - Овчаренко Михайло (Сєвєродонецьк)

Серед дівчат до 12 років

1 місце - Кісільова Зоряна (Харків)

2 місце - Ткаленко Марія (Харків)

3 місце - Церковна Катерина (Харків)

Серед хлопців до 12 років

1 місце - Манцев Микита (Сєвєродонецьк)

2 місце - Хорольський Олександр (Сєвєродонецьк)

3 місце - Заярний Олександр (Сєвєродонецьк)

В парному розряді місця розподілилися наступним чином:

Серед дівчат до 12 років:

1 місце - Безверха Олександра (Харків) / Кисільова Зоряна (Харків)

2 місце - Ткаленко Марія (Харків) / Медведкова Марія (Мелітополь)

3 місце - Землянко Злата (Сєвєродонецьк) / Малакова Поліна (Миколаїв)

Серед хлопців до 12 років:

1місце - Манцев Микита (Сєвєродонецьк) / Заярний Олександр (Сєвєродонецьк)

2 місце - Хорольський Олександр (Сєвєродонецьк) / Кудрявих Данило (Сєвєродонецьк)

3 місце - Картавенко Григорій (Харків) / Іванов Назар (Харків).

Средняя: 5 (2 оценок)