На пожежі у пятиповерхівці рятувальники врятували 2-х дітей

19-01-2017

19 січня о 10:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Менделєєва виникло задимлення на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку.

Негайно до місця виклику було направлено черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 12. Після прибуття на пожежу, в ході розвідки рятувальники встановили, що пожежа відбувається у квартирі на 2-му поверсі що спричинило сильне задимлення. Відразу було прийнято рішення про евакуацію мешканців на свіже повітря. Всього вогнеборці вивели 43 особи.

За попередніми даними пожежа розпочалася у квартирі, де мати залишила без догляду двох дітей 2-х та 4-х років. Тільки завдяки діям сусідки, співробітниці Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Луганській області,  діти залишились живі.

Пожежа на площі 16 кв.м. була локалізована о 10:50 та ліквідована - об 11:08. До гасіння пожежі залучалося 5 одиниць техніки та 21 чоловік особового складу. Наразі з’ясовуються причини та обставини виникнення пожежі. Дітей госпіталізовано до лікарні з попередніми діагнозами: опіки 1-2 ступенів та отруєння продуктами горіння.

Нагадуємо, що впродовж півріччя в цьому будинку це вже друга пожежа. Так, 7 жовтня, рятувальники на пожежі цього-ж будинку врятували трьох дорослих та трьох дітей.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області