На порядку денному Координаційної ради з питань розвитку підприємництва - п’ять проєктів регуляторних актів

20-12-2021

Порядок денний чергового засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді містив розгляд п’яти регуляторних актів. Щодо кожного з них члени Координаційної ради прийняли відповідне рішення.

Головував на засідання заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олег Кузьмінов.

Чотири проєкти регуляторних актів направлено на погодження до Державної регуляторної служби України. На сьогоднішній день погодження не отримано. З урахуванням наявної інформації проєкти взято за основу, а після отримання погодження від Державної регуляторної служби їх буде винесено на розгляд керівнику Сєвєродонецької міської ВЦА.

Це стосувалось таких проектів регуляторних актів:

• «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку з 2023 року на території Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області. Код згідно з КАТОТТГ: UA44120110000010163»;
  • «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Сєвєродонецької міської територіальної громади»;
  • «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення на території  Сєвєродонецької міської територіальної громади»;
  • «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення на території  Сєвєродонецької міської територіальної громади».

Проєкт регуляторного акта «Про затвердження методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області» (далі – Методика) членами Координаційної ради розглянуто та взято за основу. Відповідно до вимог чинного законодавства його було оприлюднено на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА. Документ буде винесено на розгляд Постійної комісії з вивчення та надання висновків про відповідність регуляторного акту вимогам законодавства та направлено на погодження Державній регуляторній службі України.

Ця Методика визначає механізм визначення розміру плати за оренду об’єктів, визначених частиною першою статті 3 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», застосовується у разі передачі об’єктів оренди, включених до переліку другого типу, а також якщо об’єктом оренди є окреме індивідуально визначене майно та в інших випадках, визначених чинним законодавством України.