На Луганщині триває фіксація порушень карантинних обмежень, за тиждень проведено 12 раптових вибіркових перевірок

29-10-2021

Станом на 28 жовтня, за інформацією ГУНП в Луганській області, за фактами порушень правил щодо карантину за ч.1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення в регіоні складено  адміністративних протоколів у відношенні:

- закладів торгівлі – 154;

- перевізників (порушення правил перевезення) – 101;

- порушень правил самоізоляції – 76;

- порушень правил карантину – 422;

- порушень правил обсервації – 61.

Винесено постанов про адміністративне правопорушення, яке передбачене ч. 2 ст. 44-3 КУпАП, – 6 793, з них за тиждень – 171.

За відсутність COVID-сертифікатів у пасажирів, згідно з вимогами постанови КМУ № 1096 від 20.10.2021, складено два протоколи.

Крім того, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області разом з представниками органів Національної поліції за останні сім днів здійснили 12 раптових вибіркових перевірок. За результатами порушень протиепідемічних вимог не виявлено.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/na_luganshchini_trivaie_fiksaciya_poru...]]>