На Луганщині поліцейські охорони попередили крадіжку із медичної лабораторії

07-05-2021

Чоловік проник до медичної лабораторії для здійснення крадіжки матеріальних цінностей. Задуманому завадили поліцейські охорони Луганщини, які миттєво відреагували та затримали крадія.

28 квітня на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал про спрацювання сигналізації у одній із медичних лабораторій у місті Сєвєродонецьку.

Негайно на об’єкт прибув наряд реагування Сєвєродонецького відділу поліції Управління поліції охорони в Луганській області.

Ретельно оглянувши адмінбудівлю лабораторії, поліцейські охорони  виявили віджаті пластикові вхідні двері, а в приміщені було чути присутність людини.

Поліцейські охорони затримали громадянина, який знаходився у приміщені медичної лабораторії. Ним виявився сорока двох річний місцевий мешканець.

– При огляді у чоловіка були виявили крадені матеріальні цінності, що знаходились у медичному закладі, які він намагався продати для власної наживи – прокоментував сержант поліції Денис Григор’єв.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП для з'ясування усіх обставин скоєного кримінального правопорушення.

Поліція охорони Луганщини