На Лисичанській, 5б після 25-и років простою з’явився ліфт

20-12-2016

У сєвєродонецькій дев’ятиповерхівці ліфт не працював з 1991 року. Тут  живе багато пенсіонерів, людей з обмеженними фізичними можливостями, сімей з маленькими дітьми, для яких дуже важко діставатися верхніх поверхів без ліфта.

«Моя квартира, наприклад, розташована на сьомому поверсі. Мій чоловік, підіймаючись сходами, отримав інфаркт. Живуть у нашому будинку пенсіонери, які через відсутність ліфта по кілька років не виходили на вулицю», - каже мешканка багатоповерхівки Любов Сергіївна Пономарьова.

Зі своєю проблемою мешканці обходили усі інстанції, оббивали пороги компетентних в цьому питанні закладів, але марно. Вдалося його вирішити в цьому році. Весною мешканці звернулися до Григорія Пригеби, який на той момент виконував обов’язки Сєвєродонецького міського голови, а також до заступника міського голови Олега Кузьмінова. Сприяв вирішенню цього питання й депутат міськради Сергій Куниця. Обранці виділили на новий ліфт близько 400 тис. грн. Апарат було куплено в Білорусі. Роботи зі встановлення підйомника разом з тестуванням тривали п’ять тижнів. Монтажем ліфта займалося КП «Сєвєродонецькліфт». Заступник директора Денис Гусєв каже, що підприємство буде якісно обслуговувати та дбати про цей ліфт, щоб він щонайменше пропрацював без збоїв чверть століття.

«Особливість робіт полягає  в тому, що цей ліфт 20 років не працював, і його нарешті ввели в експлуатацію. Виконали капітальний ремонт. Окрім того, що косметично привели до ладу кабіну, ще й повністю замінили усе підйомне обладнання в машинному відділенні: це й лебідки, й приводний двигун, придаткові механізми. Тому цей ліфт прослужить дуже довго та якісно», - стверджує Денис Гусєв.

Перевірити якість ліфта та привітати мешканців з його відкриттям на вул. Лисичанську, 5б  завітало керівництво Сєвєродонецької міськради.

«Я бачу, що ми зробили велику справу. Не можу пояснити, чому такий тривалий час влада не могла  повернутися до вас обличчям. Однак  скажу, що вирішення вашого питання стало можливим завдяки  плідній праці міської ради, активності мешканців вашого будинку. Усіх вас зі святом відкриття ліфта. Бажаю, щоб він пропрацював без збоїв дуже багато років», - звернувся до мешканців заступник міського голови Олег Юрійович Кузьмінов. Гостинні мешканці на знак пошани та вітання винесли гостям коровай та зачитали римований лист подяки:

«В этот зимний день морозный

Собрались мы не спроста.

Да, событие серъезное:

День открытия лифта.

Говорят про дом наш всякое,

Слухи ходят там и тут,

Здесь хорошие люди в большинстве живут.

Пусть смеются, но для нас это – событие.

Не страшна нам тепер высота.

Да, сегодня у нас день открытия:

20 лет мы жили без лифта.

Олегу Юрьевичу спасибо и удачи,

Пусть рядом будут радость и мечта.

Из всех моральных качеств

Сильнейшей остается доброта».

Поважні гості поспілкувалися з мешканцями, перерізали стрічку, а також проїхалися ліфтом. Мешканці дуже вдячні всім, хто брав участь у появі ліфта в їх будинку. «Я у захваті від ліфта. Дуже зручно. Дякую усім, хто брав участь у тому, щоб ліфт нарешті знову з’явився в нашому будинку», - каже мешканка багатоповерхівки Любов Сергіївна Пономарьова.

"СВ"

Средняя: 5 (2 оценок)