На Дніпропетровщину переїхала Сєвєродонецька багатопрофільна лікарня та працює серед 11 лікарень-переселенців з Луганської та Харківської областей

10-08-2022

Сєвєродонецька багатопрофільна лікарня перемістилася з тимчасово окупованого міста - в Дніпро перевезли 3 автомобілі швидкої допомоги та частину обладнання – серед іншого пересувний апарат УЗД та кардіограф. Облаштували амбулаторію для приймання пацієнтів.

Щодня тут обслуговують до 50 людей, в основному це ВПО. Працює кардіолог, гінеколог, хірург, травматолог та ЛОР.

Зазначимо, що медичні працівники приймають переселенців із Сєвєродонецька та інших населених пунктів Луганщини, які тимчасово переїхали на Дніпропетровщину.

Якісну медичну допомогу широкого профілю у Дніпрі надаває добре знайомий сєвєродончанам колектив спеціалістів.

Для всіх, хто потребує медичної допомоги і консультації фахівців, лікарня працює щоденно.

Лікарі працюють за адресою: м.Дніпро, пр. Олександра Поля, 22.

Графік роботи:

• 9:00 – 18:00 (понеділок – п’ятниця),
  • 9:00 – 14:00 (субота – неділя).

Консультації можна отримати за телефоном: +38 (066) 879 73 08.

Загалом на Дніпропетровщині тепер розташовані 11 лікарень-переселенців. Це медичні заклади з Луганської та Харківської областей.

Средняя: 5 (2 оценок)