Ви тут:

На Дії запущено освітній курс «Як впроваджувати інновації для зростання бізнесу»

06-11-2023
Категорія: 

]]>На порталі Дія.Бізнес запущено новий безоплатний освітній курс «Як впроваджувати інновації для зростання бізнесу», який допоможе підприємцям налаштувати свій світогляд та бізнес-процеси компанії на потужні якісні зміни.]]>

Курс дасть можливість дізнатись, як:

• розвинути світогляд, орієнтований на інновації

• розробити трендову структуру для інновацій

• впроваджувати інновації та формувати нові ідеї для зростання

• підвищувати стійкість бізнесу

• розвивати свій бізнес віртуально

• підвищити продажі транснаціональним компаніям

• готувати презентації, що надихатимуть діяти

Для кого?

Курс буде корисним власникам та управлінцям малого бізнесу.

Бізнесу важливо вдосконалювати процеси, а також впроваджувати інновації. Це допомагає вистояти в час кризи. Щоб підтримати підприємців на цьому шляху, створили освітній курс, який допоможе їм проаналізувати проблеми компанії та ринку загалом, а також згенерувати нові ідеї, які посприяють розвитку й підвищенню продажів.

Як долучитись до курсу?

Курс містить 9 змістовних уроків тривалістю 10–15 хвилин. Усі матеріали доступні у відкритому доступі на порталі Дія.Бізнес за посиланням (]]>https://business.diia.gov.ua/courses/innovacii]]>).

Довідково: Освітній курс створено для національного проєкту Дія.Бізнес завдяки підтримці міжнародних партнерів в межах чотирирічного проєкту IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні», який реалізовується в партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань SECO та Фондом ефективного врядування Уряду Великої Британії в Україні (GGF) й за підтримки Офісу з розвитку підприємництва та експорту.

 

За інформацією: ]]>https://business.diia.gov.ua/cases/iniciativi/ak-vprovadzuvati-innovacii...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)