На Буковині міжнародна організація Handicap International - Humanity & Inclusion надаватиме фінансову підтримку ВПО та вразливим категоріям населення

13-11-2022

]]>Чернівецька обласна військова адміністрація повідомляє]]>, що міжнародна організація Handicap International - Humanity & Inclusion надаватиме фінансову підтримку сім'ям ВПО та незахищеним родинам Буковини. Йдеться про щомісячну виплату у розмірі 2200 грн на особу протягом трьох місяців з можливістю продовження надання коштів, залежно від потреб людини. Програма підтримки є додатковою до будь-якої державної допомоги.

Її зможуть отримати:

- дорослі особи з особливими потребами, зокрема з інвалідністю або хронічними захворюваннями;

- багатодітні сім'ї, сім'ї, де виховується троє і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує;

- сім'ї, очолювані жінкою без працездатних чоловіків;

- сім'ї з людьми з інвалідністю 1,2 групи;

- сім'ї з вагітними жінками та під час вигодовування;

- сім'ї з маломобільними людьми, які потребують стороннього догляду;

- сім'ї з дітьми, очолювані батьком-одинаком;

- сім'ї з новонародженими дітьми до одного року;

- інші уразливі групи, включаючи ВПО/без статусу ВПО та інших осіб, чиє житло зруйноване або пошкоджене внаслідок бойових дій, можуть бути в пріоритеті при реалізації повномасштабної фази програми.

Щоб отримати допомогу потрібно надати відомості про себе та членів сім’ї, а саме:

- ПІБ та дату отримувача (кирилицею);

- індивідуальний номер платника податків отримувача (за наявності);

- номер (серію і номер) та тип ідентифікаційного документа отримувача (за відсутності індивідуального номера платника податків);

- номер телефону отримувача;

- поточне місце знаходження отримувача (область та район);

- звідки перемістився отримувач (область та район);

- IBAN для здійснення банківського переказу, якщо наявний.

Реєстрація заявок здійснюватиметься на першому поверсі в будівлі Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) за адресою: вул. Головна, 245 м. Чернівці.

Джерело: ]]>Чернівецька обласна військова адміністрація]]> - ]]>https://www.facebook.com/CVoda/posts/pfbid02ijuc1cKuwJQhAysLrBNER5FMaGYg...]]>