На Буковині готують житло для переселенців: 30 об'єктів на 1500 додаткових місць

30-09-2022

За інформацією ]]>Чернівецької обласної військової адміністрації]]> на Буковині визначили понад 30 об’єктів, які переобладнуватимуть для проживання вимушених переселенців. Ремонтно-будівельні роботи тут проводять міжнародні організації. Йдеться про Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Міжнародну організацію з міграції (МОМ), а також Агентство технічного співробітництва та розвитку (ACTED).

Виконання робіт на об’єктах обговорили під час наради під головуванням першої заступниці начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Альони Атаманюк.

«Забезпечити ВПО теплим житлом – одне із наших головних завдань, над яким ми працюємо спільно з міжнародними організаціями. Після проведення відповідних робіт на обраних ними об’єктах, закупівлі матеріалів та побутової техніки зможемо розгорнути в області ще 1500 додаткових місць для вимушених переселенців», - наголосила Альона Атаманюк.

Вона також зазначила, що для результативної співпраці із благодійниками в ОВА створили відповідну таблицю з актуальним переліком потреб кожного закладу, де проживають ВПО.

На нараді обговорили і питання забезпечення місць компактного проживання ВПО альтернативними джерелами опалення. Зокрема, представники Товариства Червоного Хреста України проінформували про готовність закупити твердопаливні котли.

Також домовилися створити в області єдину базу, де розміщуватимуть інформацію про тендерні пропозиції, оголошені міжнародними організаціями.

Джерело: ]]>https://www.facebook.com/100064703977676/posts/pfbid02ENJdEwEtjBNd9Sg4cz...]]>