Молоді луганські художники взяли участь у пленері «Мальовнича Україна»

29-10-2022

Нещодавно учні та викладачі мистецьких шкіл Сєвєродонецька, Лисичанська, Гірського, Кремінної, Привілля взяли участь в обласному пленері художників «Мальовнича Україна», який цього року був присвячений Дню захисників та захисниць України та проведений в режимі онлайн.

До складу обласного журі увійшли провідні художники Луганщини, а саме: член Національної спілки художників України Борис Романов, доктор культурології, професор СНУ імені В. Даля Ольга Смоліна, член Національної спілки художників України Микола Курбатов.

На розгляд журі надійшло 33 роботи у чотирьох вікових категоріях.

В цьому році назва обласного пленеру художників «Мальовнича Луганщина» була змінена на «Мальовнича Україна», тому що активні бойові дії та окупація, змусили юних майстрів нас покинути рідні міста та розїхатись по різних куточках країни. Учні мали змогу через свої роботи розкрити мальовничу красу рідної України, велич її архітектурних споруд тощо.

Талановиті юні художники, з’єднані однією ідеєю, писали картини про мирне життя, про рідний дім, перебуваючи вдалині від нього. Організатори цього заходу мали на меті знов об’єднати учнів і викладачів мистецьких шкіл, показати, що єдність луганчан незламна в ці буремні часи, як ніколи.

Під час онлайн-церемонії нагородження, призи та відзнаки отримали 26 лауреатів та дипломантів пленеру. Участь у нагородженні взяла заступник голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська та начальник управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації Аліни Адамчук.

Подяками були нагороджені викладачі мистецьких шкіл, які підготували переможців пленеру.

Дякуємо захисникам і захисницям України!

Дякуємо ЗСУ!

Віримо в Перемогу!

Джерело: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02qQB9iyfrdT1Qbh7jXbb6EFbS9cA...]]>