Мобільна бригада сєвєродонецьких лікарів провела черговий виїздний огляд пацієнтів на Дніпропетровщині

06-06-2023

Мобільна бригада лікарів ]]>КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]> 5 червня у складі лікаря окуліста та лікаря травматолога провела медичний огляд пацієнтів у селі Новотаромське, Днепропетровської області.

Також у пацієнтів була можливість зробити безкоштовно кардіограму, отримати окуляри та здати біохімічний аналізи крові.

]]>КНП "Консультативно - діагностичний центр" Сєвєродонецької міської ради]]> наразі знаходиться у місті Дніпро за адресою: вул. Бригадна, 11 (район ТРЦ «Нагорка»).

Телефон реєстратури: + 38 (066) 249 56 69.

За програмою медичних гарантій безкоштовно у медзакладі можна зробити:

- ультразвукову діагностику органів брючної порожнини, нирок, щитоподібної залози, судин, органів малого тазу та ін.;

- обстеження органів зору на сучасному обладнанні – авторефрактометрія, периметрія, діагностика катаракти, глаукоми, підбір окулярів;

- плантографію (визначення ступеню плоскостопості);

- ЕКГ;

- клінічні та біохімічні лабораторні обстеження.

Прийом ведеться як за попереднім записом, так і при безпосередньому зверненні до закладу.

За графіком проводяться консультації такими спеціалістами:

- хірург;

- окуліст;