Міськрада розпочала співпрацю у проведенні спільних заходів щодо гендерного аудиту доступності в м. Сєвєродонецьку

21-10-2019

21 жовтня стартував тиждень експертної підтримки Сєвєродонецькій міській раді та співпраці щодо проведення спільних заходів у рамках реалізації проєкту «Гендерний аудит доступності в м. Сєвєродонецьку».

В.о. міського голови Ірина Степаненко зустрілась з представницею Національної Асамблеї людей з інвалідністю в Луганській області Тетяною Баранцовою, щоб розпочати на практиці здійснювати те, що обговорювалося місяць тому. У тому числі, спрямувати зусилля на доброчинні справи, які враховують різні потреби жінок і чоловіків, осіб з інвалідністю включно.

Тож, на цьому тижні проєктом буде проведено аудит на шістьох об’єктах: це – багатопрофільна лікарня, Сєвєродонецький центр медико-санітарної допомоги, Терцентр соціального обслуговування УПтаСЗН міськради, школа №11, дитячий садок № 43 «Веселка» та міське управління пенсійного фонду. Зазначимо, що на базі 11-ї школи працює Інклюзивно-ресурсний центр. 43-й садочок відкрито нещодавно, у ньому передбачено доступний простір для дітей з особливими потребами (інклюзивні групи). Тут  у більшості груп у гігієнічних кімнатах  встановлено опори відповідно до різних потреб особливої дитини. Передбачено два пандуси для центрального входу та для виходу на ігрові майданчики. Обладнано веранди та спеціальні внутрішні дворики для несприятливих погодних умов. Встановлено двері достатньою ширини, щоб можна було заїхати візком.

Тетяна Баранцова підкреслила, що нашому місту є чим пишатись, і наголосила, що експерти вивчать всі потреби зазначених об’єктів.

В.о. міського голови Ірина Степаненко подякувала за візит та висловила сподівання, що буде проведена корисна робота і цей проєкт допоможе нашому місту стати краще.