Міська рада шукає професіоналів в Департамент економічного розвитку

10-09-2019

В Сєвєродонецькій міській раді готується рішення щодо реорганізації Департаменту економічного розвитку. Мета реорганізації – збільшення доходів міського бюджету і залучення додаткових коштів та інших засобів для розвитку Сєвєродонецька. В тому числі за рахунок міжнародного співробітництва. Для цього потрібні нові спеціалісти, з сучасним уявленням про економіку великих міст та з досвідом роботи з іноземними партнерами. Гарантується висока зарплатня та перспективи кар’єрного зростання.

Тож запрошуємо надсилати мотиваційні листи, які б містили анкетні дані, інформацію про досвід роботи та бачення своєї роботи в відділах, які будуть створені під час реорганізації Департаменту економічного розвитку. Ці листи будуть розглянуті керівництвом міста, автори будуть запрошені на співбесіду.

Мотиваційні листи пропонуємо надсилати на електронну адресу відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради vnutr_politikaatsed-rada [dot] gov [dot] ua.