Ви тут:

Міська комісія з питань ТЕБтаНС дозволила функціонування автомийок, СТО, зоомагазинів, ветеринарних аптек та клінік за певних умов

25-03-2020
Категорія: 

На даний час, коли населення максимально використовує особистий транспорт, виникає нагальна потреба його обслуговування, а також обслуговування комунального транспорту. Крім того, в умовах карантину, виникає потреба миття та дезінфекції транспорту.

Також у людей є домашні тварини, які безальтернативно вимагають специфічних кормів та ліків.

Відповідно до протоколу №11 від 25.03.2020 року міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  вирішено:

Дозволити функціонування наступних об’єктів:

- автомобільні мийки;

- станції технічного обслуговування автомобілів;

- зоомагазини, ветеринарні аптеки та ветеринарні клініки.

За умови проведення дезінфекційних заходів, наявності засобів індивідуального захисту у персоналу, з урахуванням дотримання профілактичних заходів поширення та інфікування гострої респіраторної хвороби COVID-19 (проводити наскрізне провітрювання приміщень та проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях, не допускати до роботи осіб з ознаками інфекційного захворювання).

Дозволити функціонування в режимі адресної доставки, за умови проведення дезінфекційних заходів, наявності засобів індивідуального захисту у персоналу, магазинів по продажу автомобільних запчастин

 

У протоколі також зазначається, що станом на ранок 25.03.2020р. у світі зареєстровано 422 989 випадки захворювання COVID-19, з них 18 916 закінчились смертю, водночас 108 578 осіб одужали.

В Україні зафіксовано 113 випадки захворювання COVID-19, з них 3 летальні, водночас 1 особа одужала.

В Луганській області один лабораторно підтверджений випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Медичні заклади міста Сєвєродонецька приймають пацієнтів в штатному режимі. Медпрацівники забезпечені усіма необхідними засобами індивідуального захисту та дезінфекції.

Підготовлено близько 60 місць на випадок, якщо у місті будуть виявлені особи з підозрою на коронавірус.

Важливо, що у лікарнях міста функціонують 20 апаратів штучної вентиляції легенів.

Забезпечене чітке функціонування пунктів невідкладної допомоги відповідно затвердженого графіку, підтримується наявність не знижувального місячного запасу необхідних медичних засобів. Передбачені резервні бригади вразі погіршення епідемічної ситуації. Надання медичної допомоги пацієнтам з легким перебігом гострих респіраторних захворювань, в т.ч. грипу та підозрою на COVID-19, здійснюється вдома відповідно до чинних стандартів.

Заклади охорони здоров’я Сєвєродонецька повністю підготовлені до будь-якого розвитку подій.

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет