МИР, ЛЮБОВ ТА ЩАСТЯ!

04-08-2019

3 серпня у Сєвєродонецьку відбулася знакова подія, що має тепер усі шанси стати щорічною традицією нашого міста – міський відкритий музичний фестиваль під дуже красномовною назвою - «Peace, Love and Happiness» (Мир, Любов та Щастя).

Вже другий рік поспіль завдяки Сєвєродонецькій міській раді й депутатській групі «Сєвєродончани» завзяті меломани, найвідданіші шанувальники та всі бажаючи провести час з неабиякою користю, мають можливість насолодитись творчістю місцевих і не тільки музичних гуртів, колективів, співаків. Учасники фестивалю приїхали з усіх куточків Луганської області: Лисичанська, Новопскова, Старобільська та інших міст. Різноманітність музичних стилів вражала настільки, що жодної миті протягом заходу присутнім не доводилося нудьгувати, кожен знаходив для себе своє – більш прийнятне, улюблене, бажане. Повітря буквально просочилося поп-роком, рок-н-ролом, панк- та треш-металом, кантрі, інструментальною, електронною і альтернативною музикою, джазом й фанком.

Виконуючий обов`язки міського голови Вячеслав Ткачук і заступник міського голови Iрина Степаненко привітали словами вдячності усіх присутніх за участь у музичному фестивалі, побажали миру, любові, щастя та благополуччя, висловили надію на гарний настрій протягом всього свята.

Безумовно фестиваль міг би бути й просто фестивалем, але сама аура такої музичної події якось по-особливому впливає на всіх, хто потрапляє в зону цього творчого дійства. Окрім ефектного, місцями навіть «з надривом» виконання музичних композицій, вражали й образи деяких присутніх. Тут були і косухи, і готично вбрані дівчата, і рокери зі стажем, і такі творчі особистості, яким у повіній мірі підходить визначення «епатажний».

Приємним сюрпризом та подарунком для усіх присутніх і гостей міста став виступ легендарного музичного гурту з Лисичанська «Оксамит», до речі творча діяльність якого налічує вже 50 років, що у музичному світі відповідає своєрідному знаку якості. Вони виконали не просто професійно чи досконало, а надпроникливо, до мурашок по шкірі пісні таких груп, як Rammstein, Smokie, Кіно, Земляни. Звісно, що ці музичні шедеври не змогли залишити безучасними нікого і, як наслідок, атмосфера на запасному футбольному полі КДЮСШ №2, де й проходив фестиваль, стала просто неймовірно драйвовою.

Тож за свої старання, активну участь, гарний настрій для присутніх, за можливість долучитися усім бажаючим до чарівного і нескінченно багатого світу музики усі учасники фестивалю були нагороджені подяками та подарунками від Сєвєродонецької міської ради.

Закінчився фестиваль не менш фейерично - дискотекою від діджеїв і лазер шоу.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере