Ви тут:

Мінветеранів оновлює склад Ради родин загиблих Захисників і Захисниць України

12-09-2023
Категорія: 

Очільник Луганщини Артем Лисогор долучився до наради Міністерства у справах ветеранів щодо оновлення складу Ради родин загиблих Захисників і Захисниць України при Міністерстві у справах ветеранів України.

«Питання соціальної політики стосовно родини тих, хто віддав життя за Незалежність України, дуже важливе і чутливе. Особливо для нашого регіону», – зазначив він.

Як повідомив перший заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун, Рада родин загиблих при Мінветеранів як постійно діючий дорадчий орган була створена у 2019 році строком на два роки, але через повномасштабне російське вторгнення склад її не переглядався: «Наразі виклики збільшились, тому Рада потребує перезавантаження. Процес має бути відкритим. Представники від областей повинні мати гідну репутацію серед громадськості», – наголосив він. 

Запрошуємо громадськість Луганщини долучитись до відбору члена Ради родин загиблих при Міністерстві у справах ветеранів України від нашої області, який буде представляти інтереси членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та Захисників і Захисниць України.

Пропозиції просимо направляти на адресу Департаменту масових комунікацій: dmkatloga [dot] gov [dot] ua.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/minveteraniv_onovlyuie_sklad_radi_rodi...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет