Мінсоцполітики передано міжнародним організаціям черговий список заяв на виплату грошової допомоги понад 28 тисячам українцям

06-10-2022

]]>Міністерство соціальної політики]]>, в рамках укладених меморандумів з Норвезькою радою у справах біженців та Відокремленим підрозділом Міжнародної Федерації Handicap в Україні, передано список заяв для виплати грошової допомоги 28 128 особам.

До списку включено заяви осіб, які подали заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій на платформі єДопомога та відповідають наступним критеріям згідно з запитом від міжнародних організацій.

Кошти від Норвезької ради отримають:

– 6 тисяч осіб з інвалідністю, зареєстрованих у Закарпатській, Львівській та Тернопільській областях;

– 4128 одиноких батьків, зареєстрованих у Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Харківській областях;

– 15 тисяч людей, зареєстрованих на тимчасово окупованих територіях.

Від відокремленого підрозділу Міжнародної Федерації Handicap в Україні гроші отримають:

– 1,5 тисячі пенсіонерів з пенсією менше 3000 грн;
– 1,5 тисячі осіб з інвалідністю, зареєстрованих у Чернівецькій області.

Після того, як зазначені організації перевірять списки на дедублікацію виплат, кошти перерахують отримувачам.

Джерело: ]]>https://www.msp.gov.ua/news/22252.html]]>