Мінреінтеграції: Виплати за лютий ВПО отримають протягом тижня

01-03-2023

Допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам виплатять за лютий протягом тижня, - ]]>повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> за результатами щотижневої міжвідомчої наради.

Йдеться про щомісячні виплати в розмірі 2000 грн на дорослу людину та 3000 грн на дитину чи особу з інвалідністю, на які мають право українці зі статусом ВПО, які виїхали із зони активних бойових дій, окупації чи населених пунктів, які перебувають в оточені.

Як зазначили в Мінреінтеграції, на гарячу лінію міністерства продовжують надходити численні звернення щодо невиплати такої допомоги, тож це питання потребувало негайного вирішення.

«Наш обов’язок як держави — вчасно забезпечити фінансовою підтримкою найбільш вразливі категорії громадян, якими і є ВПО», — наголосив уповноважений з питань ВПО Олексій Бородай.

Крім того, ]]>міністр соціальної політики Оксана Жолнович заявляла про те, що кошти на погашення боргів перед переселенцями з’являться до кінця лютого]]>.